Kancelaria Oddłużeniowa Connecto
Kancelaria Oddłużeniowa Connecto

Oddłużanie należności publicznoprawnych

Oddłużanie należności publicznoprawnych

Czym jest należność publicznoprawna?

 

Na początku należy wyjaśnić, czym w ogóle jest należność publicznoprawna. Jedyną legalną definicję należności publicznoprawnej zawiera kodeks karny skarbowy. I tak w rozumieniu ww. ustawy należność publicznoprawna jest to należność państwowa lub samorządowa. W zależności od rodzaju zobowiązania kancelaria oddłużeniowa będzie mogła podjąć stosowne działania w związku z sytuacją, z jaką zmaga się klient.

 

Należnością państwową jest podatek stanowiący dochód budżetu państwa, należność z tytułu rozliczenia udzielonej dotacji czy subwencji lub należność celna. Doświadczone firmy oddłużeniowe, takie jak nasza, będą w stanie udzielić fachowej porady w każdej z tych kwestii.

 

Z kolei należność samorządowa to podatek stanowiący dochód jednostki samorządu terytorialnego lub należność z tytułu rozliczenia udzielonej dotacji albo subwencji. Nasza kancelaria zapewnia wsparcie w oddłużeniu Klienta bez względu na organ administracyjny. Jako specjaliści, staramy się zawsze dobierać najlepsze możliwe w danej sytuacji rozwiązania.

 

Czym się zajmujemy:

 

  • pomagamy w negocjacjach z jednostkami administracji Państwowej i samorządowej, w zakresie odroczenia płatności, rozłożenia na raty, umorzenia części a nawet całości należności,

  • pomagamy znaleźć optymalne dla Klientów rozwiązania ich problemu,

  • zapewniamy pomoc specjalistów z różnych gałęzi prawa, w zależności od źródła zobowiązania,

  • analizujemy legalność i zasadność wydanych decyzji administracyjnych stwierdzających obowiązek zapłaty należności, w tym m.in. kar administracyjnych,

  • reprezentujemy strony w sprawach przed wszystkimi organami administracyjnymi,

  • pomagamy Klientom także w sprawach karnych dotyczących należności z tytułu podatku VAT.

 

Jeżeli posiadasz zobowiązania publicznoprawne i nie potrafisz sam sobie z tym poradzić, umów się na spotkanie już dziś. Pamiętaj, że istnieje wiele sposobów i możliwości uwolnienia się od tego rodzaju należności.

 

Razem na pewno znajdziemy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie!

 

Oddłużanie należności publicznoprawnych

ul. Kościuszki, 40-047 Katowice
 

ul. Sienna 7/2, 41-902 Bytom
 

ul. Mierosławskiego 5, 40-907 Bytom

Kancelaria Prawna Connecto

Copyright © 2023 Kancelaria Prawna Connecto. 

Polityka Prywatności

NIP: 6452570354 | woj. śląskie