Kancelaria Oddłużeniowa Connecto
Kancelaria Oddłużeniowa Connecto

Windykacja długów – pomoc prawna dla wierzycieli i dłużników

Zapewniamy kompleksowe wsparcie oraz poradę prawną zarówno dla zadłużonych podmiotów, jak i wierzycieli dążących do odzyskania należności. Konsumenci mogą liczyć na naszą pomoc w procedurach windykacji długów. Oferujemy pełny profesjonalizm świadczeń.

 

W zależności od sytuacji, w jakiej znalazł się Klient, dobieramy stosowne rozwiązania, które znacznie ułatwią i przyspieszą proces windykacji długów. Pomogą one także dłużnikowi w spłacie zobowiązania.

Dołożymy wszelkich starań, by godnie reprezentować Klienta w sprawach związanych z windykacją oraz jej etapami.

 

W ramach usług prawnych dla wierzycieli podejmujemy odpowiednie kroki prowadzące do wszczęcia postępowania, sporządzamy pozew oraz przygotowujemy niezbędne w kolejnych etapach sprawy wnioski.

 

Przeprowadzamy windykację długów w rzetelny i fachowy sposób, pomagając odzyskać Klientowi pełną należność.

Windykacja i antywindykacja

 W przypadku dłużników wdrażamy z kolei czynności mające na celu zmniejszenie wysokości zadłużenia oraz ograniczenie kosztów komorniczych lub egzekucji majątkowej. Antywindykacja na rzecz zadłużonych Klientów obejmuje przygotowanie wszelkich formalności, w tym wniosku o ogłoszenie upadłości.

 

Podejmujemy się także reprezentacji zadłużonych stron w postępowaniach sądowych przeciwko bankom, firmom pożyczkowym oraz innym instytucjom roszczącym sobie prawo do zwrotu należności. Windykacja należności często bywa skomplikowanym procesem. Posiadamy jednak wieloletnie doświadczenie i zapewniamy profesjonalną pomoc i współpracę z Klientem.

Nasza kancelaria dba o możliwie najlepszy wynik sprawy na korzyść dłużnika.

 

Weryfikujemy również zakres kompetencji komorniczych w zależności od danego postępowania. Jeśli pojawi się ku temu podstawa prawna, złożymy w imieniu Klienta stosowną skargę na Komornika w związku z pełnionymi przez niego czynnościami.

 

Podchodzimy indywidualnie do każdej sytuacji. Zapewniamy pełne wsparcie, gdyż zależy nam na wypracowaniu najkorzystniejszych efektów dla obu stron.

 

Gwarantujemy profesjonalne doradztwo w sprawach windykacji długów.

 

Istotna jest dla nas współpraca i rzetelne zapoznanie się z każdym przypadkiem. Do każdego procesu, jakim jest windykacja, podchodzimy z należytym zaangażowaniem. Ze szczególną starannością dbamy o interesy naszych Klientów.

Windykacja i antywindykacja

ul. Kościuszki, 40-047 Katowice
 

ul. Sienna 7/2, 41-902 Bytom
 

ul. Mierosławskiego 5, 40-907 Bytom

Kancelaria Prawna Connecto

Copyright © 2023 Kancelaria Prawna Connecto. 

Polityka Prywatności

NIP: 6452570354 | woj. śląskie