Kancelaria Oddłużeniowa Connecto
Kancelaria Oddłużeniowa Connecto

Zadzwoń

Umorzenie kredytu frankowego i pomoc prawna dla frankowiczów

Określone banki w szczycie popularności kredytów udzielanych we frankach szwajcarskich zawierały w umowie klauzule niedozwolone. W ich wyniku, przy gwałtownym wzroście ceny tej waluty, koszty zostały przerzucone na kredytobiorców. Obecnie w sądach prowadzonych jest wiele spraw o umorzenie kredytu frankowego, w wyniku których często naruszające prawo zapisy zostają unieważnione. Pomoc prawna dla frankowiczów polega na dowiedzeniu niesłuszności wybranych punktów kontraktu i zabezpieczeniu na tej podstawie interesu klienta.

 

Jeśli Ty też należysz do tej grupy – możesz walczyć o swoje prawa przed sądem. Nasza kancelaria udziela wsparcia osobom mającym zadłużenie we frankach szwajcarskich, walcząc także m.in. o umorzenie zobowiązania.

Zapewniamy reprezentację procesową w całym postępowaniu

Dobieramy najlepsze rozwiązania dla klientów

Usługę świadczymy kompleksowo:

Postępowanie prowadzimy w dwóch kierunkach: unieważnienia umowy oraz uznanie jej postanowień za bezskuteczne

Sporządzamy wszelkie pisma procesowe, w tym pozew przeciwko bankowi

Nadzorujemy sporządzenie analizy finansowej danego kredytu (obliczanie roszczenia)

Zadzwoń

Postępowania frankowe

 

Przedmiotem naszych usług jest prawo bankowe i problematyka z nim związana. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu z zakresu tej materii potrafimy w sposób kompleksowy znaleźć dogodne rozwiązania, aby zapewnić pomoc prawną dla frankowiczów.

 

W szerokim spektrum spraw z prawa bankowego zawierają się też postępowania dotyczące kredytów indeksowanych do franka szwajcarskiego (a także kredytów denominowanych), czyli tzw. postępowania frankowe!

 

Kancelaria prawna

Kiedy można walczyć o umorzenie kredytu frankowego?

 

Waluta ta w szczycie popularności udzielania kredytów frankowych była prezentowana jako stabilna, a przez to atrakcyjna dla konsumentów. Jednak zadłużanie się w innej jednostce pieniężnej niż złotówka to zawsze ryzyko, o czym przedstawiciele banków rzadko informowali swoich klientów. Jednocześnie w umowie kredytowej pojawiały się zapisy, że np. koszty związane z wahaniem kursu ponosi kredytobiorca.

 

To tylko część powodów przemawiających za tym, że można walczyć o umorzenie zadłużenia. Pomoc prawna dla frankowiczów polega m.in. właśnie na wykazaniu w toku sprawy, że klienci banku zostali wprowadzeni w błąd, a same umowy zawierają klauzule, które nie powinny się w nich pojawić.

 

Darmowa konsultacja w kancelarii Connecto

 

Mając zobowiązanie we frankach szwajcarskich i czując się oszukany jako frankowicz – możesz skorzystać z pomocy prawnej, udzielanej przez naszą kancelarię. Angażujemy się w sprawy frankowe, wykazując m.in. obciążenie umowy klauzulami abuzywnymi, w tym:

  • spreadową,
  • walutową,
  • indeksową.

 

W trakcie konsultacji przeanalizujemy dokumentację, udzielimy Ci porad, a jeśli zdecydujesz się na dalsze wsparcie z naszej strony – zawalczymy o umorzenie kredytu frankowego lub zmianę jego warunków na korzystne dla klienta. W ramach pomocy prawnej frankowiczom będziemy zaangażowani w sprawę przez cały okres jej trwania, na każdym etapie postępowania.

 

Twój e-mail:
Numer kontaktowy
Treść wiadomości:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ul. Kościuszki, 40-047 Katowice
 

ul. Sienna 7/2, 41-902 Bytom
 

ul. Mierosławskiego 5, 40-907 Bytom

Kancelaria Prawna Connecto

Copyright © 2023 Kancelaria Prawna Connecto. 

Polityka Prywatności

NIP: 6452570354 | woj. śląskie